Вантажні автомобілі промислового призначення: ласкаво просимо до Нових Івеко Daily

Унікальність у сегменті вантажних автомобілів промислового призначення з огляду на технічні дані та експлуатаційні характеристики.

КОНСТРУКЦІЯ

Новий вантажний автомобіль промислового призначення Івеко Daily також виявляє свої унікальні особливості у дизайні.

Завдяки забезпеченню унікальних технічних даних та експлуатаційних характеристик у сегменті легких вантажних автомобілів промислового призначення, він виглядає так же гарно, як легковий автомобіль, але з гордістю демонструє свою професійну, промислову ідентичність.

Це — повністю оновлений вантажний автомобіль промислового призначення: 80% компонентів кузова були перепроектовані, тоді як несна конструкція шасі – основа експлуатаційної надійності та довговічності автомобілів DAILY – була збережена.

Передня частина цього нового вантажного автомобіля промислового призначення — це сполучення різноманітних модулів: площина вітрового скла, підкреслена суцільною лінією рами, що переходить у бокові вікна для з’єднання лінії “фари/решітка радіатора” та дзеркал. Капот з округлим обрисом, розміри якого забезпечують зручний доступ до двигуна, розташовується між двома модулями. У нижній частині бампери розширюються у напрямку до надійної колісної арки для підвищення курсовою стійкості та мають чітко визначену горизонтальну конструкцію.

Форма та функція нових вантажних автомобілів Івеко Daily промислового призначення тісно пов’язані між собою. Фари розташовуються у верхній частині та зміщені від капоту для уникнення пошкоджень від невеликих ударних навантажень. Збільшена площа скляної поверхні робить кабіну більш яскравою та підвищує вертикальну видимість. Нова конструкція кабіни також удосконалює аеродинамічні характеристики цих вантажних автомобілів промислового призначення.

Нові вантажні автомобілі Івеко Daily промислового призначення мають ергономічну нову приладову панель та численні відсіки, легко досяжні із сидіння водія (п’ять відсіків, що закриваються, три цифрових роз’єми для мультимедійної системи (DIN) та три тримачі чашок, плюс спеціально спроектовані тримачі для предметів, що часто використовуються, зокрема, телефонів та планшетів).

Джерело – iveco.com