Renault Trucks Т отримав звання вантажівки року

Компанія Renault отримала нагороду «Міжнародний вантажівка року — 2015» за свою вантажівку Trucks Т. Нагорода була вручена на вересневій виставці комерційного автотранспорту в Ганновері.

Кращий вантажівка вибирали більше двадцяти журналістів найвідоміших європейських автомобільних журналів. Автомобіль Renault одноголосно був визнаний кращим — йому присудили 129 балів. Trucks Т далеко відірвався від конкурентів, найближчий переслідувач відставав на 50 балів.

Головними перевагами вантажівки стали показники автомобіля в області аеродинаміки, також судді відзначили його високу комфортабельність, безпека і економічність.

Голова журі Джаненріко Гріффін заявив, що за останні роки вантажні автомобілі Renault Trucks серії Т стали однією з найяскравіших прем’єр у сфері комерційного транспорту.

Президент Renault Брюно Блен сказав, що ця нагорода демонструє визнання унікальності вантажівок Renault Trucks, а також висловив упевненість в тому, що успіх компанії оцінять і покупці їх транспортних засобів.