Послуги

Наша спеціалізація - ремонт ходової частини вантажних автомобілів

Автомайстерня TIR проводить якісне обслуговування та ремонт вантажівок а саме ходової частини вантажного транспорту та причіпної техніки до них від відомих світових виробників: Renault, DAF, MAN, Mersedes, Volvo, SCANIA, IVECO, SAF, BPW.

Сучасне обладнання автомайстерні дозволяє здійснювати діагностику та технічне обслуговування машин якісно та за короткий термін. На виконану роботу ми надаємо гарантію від 1 до 2,5 років.

Для початку оберіть марку авто, яка вас цікавить.

Чому варто обирати нас?

Автомайстерня TIR пропонує широкий вибір автомобільних послуг з ремонту, діагностування та обслуговування вантажних автомобілів.

Високу якість надання послуг забезпечує сучасне обладнання для ремонту та діагностики автомобілів. Наша команда досвідчених працівників впорається з проблемою будь-якої складності. Крім проведення ремонту, ми надамо консультацію, максимально вигідно для клієнта проведемо розрахунок вартості послуг, відремонтуємо авто в найкоротший термін.

Сучасний автомобіль – складний пристрій, тому вимагає до себе відповідального ставлення, своєчасного ремонту та технічного обслуговування. Комп’ютерна діагностика вантажних автомобілів, проведена нами, перевірить електронні системи автомобіля, допоможе виявити усі проблеми та неполадки в початковому стані, завдяки чому Ви зможете попередити серйозні поломки та уникнути дороговартісного ремонту Вашого авто, а в деяких випадках – уникнути ДТП.

Крім ремонту та діагностики вантажних автомобілів, ми пропонуємо ремонт причепів та ремонт тягачів.
Наш автосервіс вантажних автомобілів працює лише з перевіреними виробниками запчастин, а також пропонує доступні ціни на автозапчастини та виконані роботи.

На всі наші послуги та деталі до авто ми надаємо гарантію, а постійним клієнтам пропонуємо знижки.

Автомайстерня TIR – це:

  • сучасне обладнання
  • досвідчені майстри-фахівці
  • якісні автозапчастини
  • гарантії
  • знижки