Про нас

Наш висококваліфікований колектив до Ваших послуг

СТО АВТОTIR пропонує обслуговування вантажних автомобілів м. Рівне

 

Автомайстерня TIR спеціалізується на ремонті ходової частини автомобілів європейського виробництва також причіпної техніки до них від відомих виробників: Renault, DAF, MAN, Mersedes, Volvo, SCANIA, IVECO, SAF, BPW.

Наша майстерня СТО під умілим керівництвом Шимчука Максима Івановича успішно надає послуги з 2002 року.

Технічне обслуговування та ремонт автомобілів наші працівники здійснюють якісно й оперативно. За можливості ми намагаємося зберегти оригінальні запчастини, проводячи їхнє вдосконалення або ремонт, модернізацію та реставрацію. Завдяки токарно-фрезерному цеху ми маємо власне виробництво.

Вантажне СТО TIR оснащене всім необхідним обладнанням, що дозволяє здійснювати діагностику та ремонт будь-якої складності. На всі послуги обслуговування авто ми надаємо гарантію від 1 до 2,5 років.

Фахівці автомайстерні володіють професійним досвідом та знаннями,  досконало знають усі проблемні місця зазначених марок авто та специфіку їхнього ремонту. До кожного авто ми здійснюємо індивідуальний підхід, насамперед у виборі автозапчастин. Ми співпрацюємо з надійними постачальниками якісних автодеталей, як результат ремонту на нашому СТО – відмінний.

Обираючи нас, ви отримуєте якісне технічне обслуговування та ремонт в найкоротший термін.