Лідер світового автопрома побудує завод в Україні

Один з провідних світових автовиробників комерційної техніки концерн MAN має намір побудувати автомобілебудівний завод в Україні, повідомляє видання КоммерсантЪ-Україна. Інвестиції в проект оцінюються в 800 млн євро.

Як повідомляє газета КоммерсантЪ-Україна в матеріалі під назвою MAN дістався до України вантажним транспортом, в п’ятницю прес-служба Тернопільської облдержадміністрації заявила про те, що одна з європейських автомобілебудівних компаній має намір розмістити виробництво на території області.

За словами начальника управління зовнішніх відносин ОГА Василя Кравца, для будівництва виробництва автомобілів методом дрібноузлової збірки планується виділити земельну ділянку площею 200 га в місті Бережани.

У Українському центрі сприяння іноземному інвестуванню повідомили, що знають про проект, уточнивши, що автовиробник має намір інвестувати в будівництво близько 800 млн євро. Для розміщення заводу крім Тернопільської області, за словами пана Кравца, компанія розглядає також Львівську область.

Інвестором проекту виступає один з автовиробників комерційної техніки, що ведуть в світі, німецький концерн MAN Nutzfahrzeuge AG, повідомило джерело газети в Львівській ОГА.

За його словами, вчора в ході закритої наради під керівництвом в.о. глави Львівської ОГА Миколи Кмітя той повідомив, що до нього звернулися представники дочірньої компанії MAN в Україні — ТОВ МАН Трак енд Бас Юкрейн.

Вони просять надати земельну ділянку для майданчика по збірці вантажних автомобілів в районі міста Мостиськ (Львівська область — ред.), заявило джерело газети.

У березні минулого року повідомлялося, що німецький автобудівельний концерн MAN планує відкрити новий завод в польському Кракові.

Джерело – vkurse.ua